Logo Pracuj.pl

Data Analyst – Sales & Marketing

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest globalny producent opon samochodowych i motocyklowych, reprezentujący bardzo dobrze postrzeganą markę w segmencie premium. W związku z optymalizacją struktury centralnej naszego Klienta w Warszawie, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Data Analyst – Sales & Marketing (Business Analyst)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz dotyczących obszaru marketingu operacyjnego
  • Przygotowywanie raportów z bieżącego wykonania planów sprzedaży w poszczególnych kanałach dystrybucji
  • Udział we wprowadzaniu warunków kampanii sprzedażowych do systemu SAP
  • Przygotowywanie analiz produktowych ze szczególnym naciskiem na produkty konkurencji
  • Analiza dochodowości grup asortymentowych, klientów oraz rynków sprzedaży
  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • Ugruntowanie doświadczanie w tworzeniu analiz i raportów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Umiejętność przetwarzania danych, połączona ze zmysłem analitycznym
  • Naturalne zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, kreatywność, inicjatywa oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Aktualne oferty pracodawcy
Nr Ref: SBS/18/2406/DA

Data Analyst – Sales & Marketing, Warszawa