Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Analyst / Senior Data Analyst

AVENTUS GROUP Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektach mających na celu projektowanie, rozwój i utrzymanie produktów analitycznych i rozwiązań Business Intelligence w całej Grupie Aventus (zarówno w Polsce jak i zagranicą).

  • Budowanie i utrzymanie skalowalnej architektury danych.

  • Tworzenie kompleksowych rozwiązań zautomatyzowanego raportowania i analizy danych przy użyciu SQL, Power BI, Excel (ale nie tylko).

  • Zapewnienie zaawansowanego wsparcie analityczne przy zadaniach ad-hoc

  • Automatyzacja procesów analitycznych.

  • Uczestniczenie w projektach dotyczących uczenia maszynowego i tworzenia modeli statystycznych.

  • Wprowadzanie nowych technologie i rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Solidne umiejętności analityczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziedzinie analityki danych

  • Doświadczenie w branże Banking/Financial Service (praca w Fintech będzie dodatkowym plusem)

  • Gruntowna znajomość technik analizy danych i raportowania

  • Zaawansowana znajomość SQL

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Znajomość Power BI

  • Znajomość programowania baz danych oraz optymalizacji zapytań (SQL)

  • Posiadanie wiedzy technicznej w zakresie inżynierii danych i wykorzystania DWH

  • Doświadczenie z programowaniem i modelowaniem (R, Python etc.) będzie dodatkowym atutem

  • Zaawansowany angielski (znajomość rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)

  • Poczucie humoru – warunek konieczny :)

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę/ B2B )

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie

  • owocowe poniedziałki

  • Karta sportowa/ opieka medyczna

  • Szkolenia/ kursy

  • Dofinansowania w przypadku dalszego kształcenia ( kursy/ szkolenia/ studia itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne