Logo Pracuj.pl

Data Analyst w Dziale Marketingu

Answear.comO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Analytics

  • Firebase

  • BigQuery

  • SQL

  • Excel

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz kontrolować i rozwijać narzędzia analityczne oraz raportujące (m.in. Google analytics360, Firebase, BigQuery) pod kątem jakości pomiaru oraz prezentowania danych, dostarczających wiedzy o zachowaniach klientów
  • Będziesz ściśle współpracować z działem marketingu dostarczając raportów i analiz wspierających procesy pozyskiwania i konwersji użytkowników
  • Wesprzesz dział marketingu w analizie efektów kampanii
  • Pomożesz innym działom w zaplanowaniu testów nowych funkcji w sklepie www i aplikacji
  • Będziesz proponować i tworzyć raporty pod kątem aktywności zakupowej, popularności marek, częstotliwości zakupu na stronie celem wyłapania potencjału do poprawy

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:
  • Zna Google Analytics i wie jak wykorzystać Google analytics do oceny efektywności działań marketingowych – warunek konieczny
  • Umie wesprzeć osoby analizami o aktywności zakupowej, popularności marek, częstotliwości zakupu
  • Wie jak zadbać o użyteczność i poprawność danych od etapu konfiguracji narzędzia zbierającego dane po raport końcowy
  • Posiada minimum 2 lata doświadczenia w obszarze analiz e-commerce / digital analytics
  • Wie, jak analizować duże zbiory danych – zna dobrze SQL i Excel
  • Umie pracować samodzielnie i lubi brać sprawy w swoje ręce
  • Lubi poszukiwać rozwiązań i jest nastawiona na stałe poszerzanie swojej wiedzy
  • Potrafi zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Google Tag Managerem, Campaign Managerem

To oferujemy

Do rozważenia możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria ponad 350 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi i Dobry Pracodawca).

Data Analyst w Dziale Marketingu, śląskie