Oferta pracy

Data analyst w Tribe Digital HR

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Oracle APEX

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • realizacja kierunków strategicznych Banku poprzez aktywne uczestnictwo w projektach realizowanych w duchu agile

  • interpretowanie, analiza i wizualizacja danych, aby były przydatne dla biznesu

  • projektowanie, tworzenie i wdrażanie narzędzi wewnętrznych w Banku, wspierających automatyzację i digitalizację procesów HR

  • usprawnianie i poszukiwanie dodatkowych rozwiązań w odniesieniu do obecnych aplikacji, poprzez spotkania z biznesem czy też wywiady z użytkownikami (doskonalenie i poprawa efektywności)

  • wspieranie użytkowników końcowych (klientów wewnętrznych) w zakresie kwestii technicznych obsługi procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku data analyst bądź zbliżonym (min. 1-2 lata), uwzględniając realizację złożonych projektów w środowisku biznesowym i IT

  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów, współpracę i otwartość na zmianę oraz stały rozwój

  • znajomość SQL w stopniu średniozaawansowanym

  • mile widziana znajomość Oracle APEX, CSS, HTML

  • mile widziana znajomość podstaw UX i Human Centred Design (/Design Thinking)

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.