Oferta pracy

Data Analyst

Independent Digital Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z dynamicznym rozwojem firma Independent Digital sp. z o.o. zajmująca się cyfrową dystrybucją muzyki poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i weryfikacja raportów i statystyk
  • Analiza poprawności raportów i ich zgodności z umowami
  • Przygotowywanie prognoz i analiz wewnętrznych
  • Praca z dedykowaną aplikacją
  • Bieżące wsparcie Działu Finansów

Wymagania:

  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, w szczególności tabel przestawnych
  • Dokładność, pracowitość, zaangażowanie
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat kierunków ścisłych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość VBA, R, SQL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Nabycie doświadczenia w branży muzycznej, z międzynarodowymi partnerami
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Doszkalanie języków obcych
  • Codziennie świeże owoce
Zgłoszenia wraz z CV, LM prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę Independent Digital sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji (również na potrzeby przyszłych rekrutacji) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

www.independentdigital.pl

w tytule maila prosimy podać: ”[Dział Finansów]”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy