Oferta pracy

Data Analyst

Intredo Media Sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • R

Mile widziane

  • Power BI

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę analityczną działu Digital Media.

Poszukujemy osoby otwartej, z racjonalnym podejściem do pomysłów klienta, potrafiącej wychodzić z własną inicjatywą, rozumiejącą potrzeby klienta, w perspektywie czasu samodzielnej.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie biznesu w podejmowaniu decyzji,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz oraz obsługa zadań ad-hoc,

  • Budowa nowych, cyklicznie odświeżanych źródeł danych niezbędnych do przeprowadzenia analiz,

  • Wdrażanie metod usprawniających raportowanie,

  • Budowanie dashboardów w Power BI/shiny od pozyskania danych, przez ich manipulację po wyświetlenie,

  • Wsparcie w zaplanowaniu i przeprowadzeniu testów A/B.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe w szczególności matematyka, metody ilościowe, Big Data),

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w analizie danych i tworzeniu rekomendacji biznesowych,

  • Umiejętność programowania w R,

  • Minimum średniozaawansowana znajomość SQL-a,

  • Znajomość metod statystycznych i wizualizacji danych,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Dobra znajomość MS Excel,

  • Umiejętność zwięzłego prezentowania wniosków.

  • Umiejętność budowania dashboardów w Power BI/shiny,

  • Budowa i utrzymywanie własnych źródeł danych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Zrównoważony rozwój umiejętności biznesowo - technicznych tj. komunikacyjnych, statystycznych, prezentacji danych oraz programistycznych,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji,

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie,

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • Karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

  • miłe upominki na różne okazje

Intredo Media Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy zgrany i profesjonalny zespół blisko 60 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Przewiń do profilu firmy