Oferta pracy

Data Analyst

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

Warszawa

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: MK_0057309

Forma współpracy: umowa o pracę.

Zapraszamy Cię do tworzącego się chapteru Digital Growth. Zacznij współtworzyć razem z nami strategię marketingową w zakresie sprzedaży zdalnej.

Stojące przed Tobą zadania:

  • Budowanie i dostarczanie wiedzy o kliencie bazującej na danych,
  • Przygotowywanie baz do kampanii marketingowych,
  • Identyfikacja wartościowych zbiorów danych i automatyzacja procesów ETL,
  • Interpretowanie dużych ilości danych, wizualizacja wyników, prezentowanie wniosków i rekomendacji na bazie przygotowanych analiz,
  • Odkrywanie i wdrażanie nowych usprawnień,
  • Współpraca z innymi jednostkami banku,
  • Wspieranie bieżących potrzeb biznesowych.

nie czekaj – aplikuj! Może to miejsce dla Ciebie :)

Z drugiej strony, my liczymy na sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych działań oraz oczekujemy:

  • Komunikatywności,
  • Zdolności analitycznych, umiejętności i chęci pracy z liczbami,
  • Optymistycznego podejścia do wyzwań i zwinności w działaniu,
  • Zdolności szybkiego uczenia się,
  • Umiejętności wizualizacji i prezentacji wyników analiz,
  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy z danymi,
  • Znajomości:
    • języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
    • MS Excel na poziomie zaawansowanym (opcjonalnie VBA),
    • SQL na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z zagadnieniami marketingowymi,
  • Wykształcenie ukierunkowane na analizę danych,
  • Znajomość:
    • środowiska Hadoop Data Lake (w tym HIVE, Spark),
    • Python na poziomie podstawowym,
    • Power BI,
    • praca w metodologii scrum/agile.

Ogłoszenie archiwalne