Oferta pracy

Data Analyst

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. kO firmie

  • Wolska 88, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. Sp. k

Wolska 88

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymywanie raportów przeznaczonych dla właścicieli biznesowych i kadry zarządzającej.

  • Współpracę i wsparcie dla pozostałych działów firmy w zakresie oceny realizowanych projektów i rekomendację zmiany przy wykorzystywaniu zaawansowanych metod analitycznych.

  • Proponowanie nowych rozwiązań wynikających z analizy procesów.

  • Tworzenie procesów ETL.

  • Monitorowanie nowych rozwiązań analitycznych i technologii, aby znajdywać najlepsze rozwiązania

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie – preferowane wykształcenie w kierunku matematyka, ekonometria, statystyka.

  • Posiadasz wiedzę z zakresu statystyki i przetwarzania danych.

  • Masz umiejętność syntezy wniosków.

  • Znasz dobrze SQL, MS Excel.

  • Jesteś samodzielny w działaniu.

  • Umiesz organizować sobie pracę i ustalać priorytety.

  • Znasz angielski w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość Python, SSRS, PowerBI, Amazon SageMaker.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej, rozwijającej się organizacji, realizującej interesujące i ciekawe projekty.

  • Szczerą oparta na zaufaniu i dialogu relacje zarówno z kolegami jak i z przełożonym.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt b2b - do wyboru.

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Dostęp do niezbędnych szkoleń, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Przewiń do profilu firmy