Oferta pracy

Data Analyst

DOZ S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Tableau

  • Qlik View

Mile widziane

  • R

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych / zestawień oraz raportów ad hoc na potrzeby obszaru biznesowego

  • Analizowanie wyników i rekomendowanie zmian

  • Wizualizacja wyników z wykorzystaniem Power BI oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców biznesowych

  • Opracowywanie i wdrażanie modeli raportowych zgodnie z wytycznymi biznesu

  • Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania w celu wspierania procesów biznesowych

  • Utrzymanie obecnie zaimplementowanych raportów oraz dalszy ich rozwój

  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań dotyczących raportów

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość SQL oraz umiejętność pracy z bazami danych

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym, w tym tworzenie zapytań i modelowania danych w DAX / M

  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami BI (np. Tableau, Qlik View, Power BI)

  • Umiejętność szybkiego zrozumienia obszaru biznesowego będącego obiektem aktualnie prowadzonych analiz

  • Umiejętność przetwarzania, organizowania i analizowania dużej ilości informacji oraz przedstawiania jasnych wniosków

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Gotowość pracy z biura

  • Doświadczenie programistyczne w Python / R

  • Znajomość zagadnień z zakresu hurtowni danych, zbierania i analizy jakości danych

To oferujemy

  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje

  • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji

  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne

  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty

  • udział w akcjach CSR (np. akcje charytatywne)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne