Logo Pracuj.pl

Data Analyst

eobuwie.plO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów i analiz ruchu internetowego w kilkudziesięciu domenach i aplikacjach mobilnych,
  • Analiza efektywności kampanii marketingowych,
  • Raportowanie i weryfikowanie realizacji określonych KPI,
  • Zarządzanie wewnętrznymi danymi marketingowymi.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość SQL,
  • Praktyczne doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Znajomość Google Analytics.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z BigQuery i Google Cloud Platform,
  • Doświadczenie w pracy z Azure,
  • Znasz zasady wizualizacji danych,
  • Znasz R lub Python w obszarze analizy danych,
  • Znajomość Firebase.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • przyjazna atmosfera
  • program poleceń dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna (wideokonferencja)

3

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Data Analyst, Wrocław