Oferta pracy

Data Analyst

InfiniteDATA Services Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00011 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Umiejętności analityczne

  • Linux - podstawowy

  • Bazy i hurtownie danych

Mile widziane

  • ETL

  • Teradata

  • Hadoop

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Zostań częścią zespołu InfiniteDATA, który buduje, optymalizuje i utrzymuje wielkoskalowe hurtownie danych dla najbardziej znanych marek na rynku polskim i europejskim.

Jesteśmy zespołem ekspertów merytorycznych w obszarach hurtowni danych i BI (Data lakes, Teradata, Snowflake, Data Vault, itp.).

Damy Ci niepowtarzalną możliwość rozwoju dzięki udziałowi w projektach opartych o różne technologie bazodanowe, dostępowi do najnowszych rozwiązań informatycznych, wsparciu doświadczonego zespołu ekspertów oraz nietypowych wyzwania technicznych, które na Ciebie czekają.

Projekt, który aktualnie realizujemy dotyczy transformacji dużej hurtowni danych. Inwestujemy w nowe rozwiązania, chcemy rozwijać swoją technologię. Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu doświadczonych ekspertów i wesprze nas w w zakresie analizy i testów hurtowni. Gwarantujemy wiele wyzwań i danych do przeanalizowania.

Twój zakres obowiązków

- Biznesowa analiza danych z różnych obszarów.

- Techniczna analiza danych oraz wsparcie użytkowników biznesowych w tym zakresie.

- Łączenie się do środowisk bazodanowych ze wsparciem Administratorów.

- Utrzymanie środowiska testowego ze wsparciem Administratorów.

- Testy end to end.

- Budowa i wsparcie procesu testów automatycznych, obejmującego testy danych na Teradacie i Hadoop.

Nasze wymagania

- Co najmniej 2 lata doświadczenia związanego z danymi lub w obszarze hurtowni danych.

- Bardzo dobra znajomość języka SQL.

- Znajomość podstawowych komend Linux (e.g. rm, cp).

- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i porównawcze.

- Gotowość i motywacja do ciągłego samorozwoju.

- Doświadczenie w testowaniu zgodności dużych wolumenów danych.

- Hadoop

- Teradata

- Podstawa jira

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

- Pracę w doświadczonym zespole - najlepsi eksperci merytoryczni w obszarach hurtowni danych i BI (Data lakes, Teradata, Snowflake, Data Vault, itp.).

- Pracę w środowisku dzielenia się wiedzą.

- Realną możliwość rozwoju ścieżki kariery (każda osoba dołączająca do organizacji otrzymuje informacje o możliwych dalszych etapach rozwoju).

- Płatne dni urlopowe.

- Ugruntowane relacja z klientem i praca w przyjaznej atmosferze.

- Zaangażowanie w wielkoskalowe projekty rozwoju systemów.

- Innowacyjne i zwinne środowisko pracy.

BENEFITY:

- Karta Multisport

- Pakiet prywatnej opieki medycznej

- Budżet szkoleniowy

- Brak dress code

- Możliwość pracy zdalnej w 100%

- Zajęcia z języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa z przestawicielem HR

2

Rozmowa techniczna z członkiem zespołu

InfiniteDATA to firma programistyczna z siedzibą w Warszawie, działająca również w Wiedniu, Helsinkach, Singapurze i Manili. Jesteśmy producentem uznanej na całym świecie platformy do automatyzacji przedsiębiorstw AutomateNOW! Usługi InfiniteDATA koncentrują się wokół Business Intelligence, Big Data i automatyzacji zapewniając unikatowe możliwości dzięki synergii z oprogramowaniem InfiniteDATA. Pracę z nami doceniają znane i globalne firmy, dla których pracujemy. InfiniteDATA wraz z partnerami obsługuje największych globalnych klientów w obszarach bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, produkcji, handlu detalicznym jak i energetyce.

Przewiń do profilu firmy