Oferta pracy

Data Analytics Project Owner

Onex Group

16 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

  • Azure

  • SQL

Twój zakres obowiązków

Project Management

- Zarządzanie zespołem projektowym oraz backlogiem

- Zarządzanie portfelem projektów

- Organizacja projektu oraz utworzenie dokumentacji projekotwej.

- Uczestniczenie w spotakniach z klientem oraz zarządzanie oczekiwaniami.

- Zapewnienie dostarczenia projektu uwzględniając poniższe miary:

- Godzinowy budżet projektu

- Jakość (Satysfakcja klienta)

- Net-profit projektu

Pre- sales

- Definiowanie zakresu prac

- Przygotowanie planu projektu (WBS) oraz estymacja czasu pracy we współpracy z - zespołem deweloperskim

- Rozbudowa relacji z klientem, zarządzanie prośbą zmian oraz wycena

- Przygotowanie ofert na bazie warsztatów z klientem lub otrzymanego RFP

Technical

- Prowadzenie spotkań z klientem w zakresie zbierania wymagań, przekazania rozwiązania czy transferu wiedzy

- Przygotowanie wysoko-poziomowej architektury rozwiązania bazując na wymaganiach biznesowych

- Przygotowanie zakresu prac oraz zdefiniowanie założeń do projektu.

- Przekształcanie wymagań biznesowych na specyfikacje techniczną rozwązania

- Wsparcie przy przygotowaniu dokumentacji projektowej uwzględniając (diagram architektury, zakres prac, specfikacje systemu)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach z obszaru Data Analytics

  • Doświadczenie w prowadzeniu oraz wycenie projektów

  • Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym

  • Doświadczenie z technologią Microsoft w zakresie Data Platform uwzględniając:

  • Azure: (Azure Data Factory, Azure Synapse, Azure Data Lake, Azure Databricks)

  • Power BI

  • On-prem: SQL Server 2016+

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność rozmowy z biznesowym użytkownikiem, transformacja wymagań biznesowych na techniczną specyfikacje

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu

  • Kultura organizacyjna oparta na transparencji, odpowiedzialności i zaufaniu

  • Kompleksowe stanowisko pracy - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nielimitowane urlopy

  • Możliwość pełnej lub częściowej pracy zdalnej

  • Zróżnicowany wachlarz możliwości rozwojowych - szkolenia produktowe, sprzedażowe, fundusz na rozwój własny, lekcje z języka (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki do wyboru), karta Kultura

  • Dostęp do Onexowej Biblioteki - tworzona przez pracowników dla pracowników

  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru

  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski

  • Wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Miejsce pracy

  • Możliwość pracy zdalnej w 100%

  • Możliwość pracy w jednym z naszych biur w: Częstochowie, Warszawie, Gliwicach i Sosnowcu

Onex Group

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą usług chmurowych Microsoft (Office 365,Microsoft 365, Azure) dla konsumentów oraz mikro i małych przedsiębiorstw oraz liderem na rynku szkoleń on-line z oprogramowania Microsoft.

Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft.

Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Przewiń do profilu firmy