Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (dalej w treści niniejszego pisma również „dane”) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego u Administratora danych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: 1. Administratorem danych osobowych jest Zehnder Group Bolesławiec sp. z o.o., ul. Modłowa 5, 59-700 Bolesławiec, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000075844, (NIP: 6121437650, REGON: 230396149), telefon +48 75 734 0211, email: [email protected] 2. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w tym na podstawie artykułu 6 ust. 1 pkt „a”. 3. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Brak podania danych osobowych spowoduje, że proces rekrutacyjny, wobec osoby, której dane dotyczą, nie będzie przeprowadzony. Dane osobowe są przechowywane w bazie danych Administratora danych i mogą być wykorzystane do przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego w przyszłości. 4. Dane osobowe kandydatów są przechowywane przez okres przeprowadzania procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu są przechowywane w bazie danych kandydatów przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. 5. Dane będą udostępniane wyłącznie osobom upoważnionym przez Administratora danych osobowych do przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji. 6. Przysługuje mi wobec Administratora danych osobowych, na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, prawo dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych; 7. Przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Dane osobowe mogą zostać przekazane do spółek wchodzących w skład grupy Zehnder, z siedzibą w Szwajcarii (decyzją z dnia 26 lipca 2000 r. Komisja Europejska stwierdziła, że Szwajcaria zapewnia właściwy poziom ochrony danych osobowych przekazywanych z Unii Europejskiej). W pozostałym zakresie dane osobowe nie będą przekazane do Państwa trzeciego w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. 9. Dane osobowe nie będą przetwarzane do celów marketingu bezpośredniego. 10. Nie będzie stosowane podejmowanie decyzji oparte wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data and rule manager (Administrator baz danych w obszarze logistyki i zakupów)

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 07 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i zarządzanie danymi operacyjnych MDM: przyjmowanie wniosków o zmianę (Change request), sprawdzanie i ich dostosowanie, śledzenie terminowości wdrożenia,

  • Wdrażanie uzgodnionych zmian i projektów w obszarze MDM np. w kontekście migracji do SAP S4/HANA,

  • Utrzymanie i dalszy rozwój niezbędnej dokumentacji i jej archiwizacji,

  • Monitorowanie i optymalizacja procesów i narzędzi w obszarze MDM,

  • Szkolenie, koordynacja i instruktaż z zakresu MDM w grupie Zehnder,

  • Identyfikacja możliwości optymalizacyjnych zarówno w procesach, jak i w organizacji wokół MDM i ich wdrażanie,

  • Definiowanie, zarządzanie i analizowanie potrzeb biznesowych (obszar logistyki i zakupów) oraz przekształcanie ich na reguły biznesowe

  • Zarządzanie i utrzymanie modelu zasad,

  • Integracja nowych wymogów w koordynacji z istniejącymi zasadami, zapewnienie wysokiej jakości i spójności,

  • Tworzenie specyfikacji dla wdrożenia; wdrożenie, testowanie i szkolenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego (w mowie i piśmie), inne języki są atutem

  • Praktyczna wiedza na temat procesów biznesowych, szczególnie w obszarze logistyki i zakupów

  • Dobre zrozumienie rozwiązań ERP

  • Znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office a w szczególności umiejętności pracy w aplikacji Excel

  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie, jeśli to możliwe, w podobnej branży jak Zehnder

  • Systematyczne i uporządkowane, ale pragmatyczne podejście do pracy

  • Wysoki poziom dokładności w codziennej pracy

  • Wysoki poziom zaangażowania i entuzjazmu

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w stabilnej firmie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Życzliwą atmosferę w pracy umożliwiającą samorealizację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rozwoju kompetencji zawodowych

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

Kim jesteśmy

Grupa Zehnder jest producentem najwyższej jakości grzejników dekoracyjnych, łazienkowych i pokojowych, wentylacji komfortowej z rekuperacją, a także systemów ogrzewania i chłodzenia powierzchniowego oraz filtracji powietrza.

Zehnder Group Bolesławiec to jednostka produkcyjna oraz centrum kompetencyjne grzejników łazienkowych wyspecjalizowane w produkcji grzejników dekoracyjnych i łazienkowych cały czas rozwijające swoją ofertę i możliwości technologiczne.

Strategia & Wizja

Chcemy być najbardziej atrakcyjnym dostawcą energooszczędnych, zdrowych i komfortowych rozwiązań dla optymalnego klimatu wnętrza.

Nieustanny rozwój

Postęp i reagowanie na potrzeby rynku to nieodłączne elementy kształtujące rozwój i stanowiące o sile Grupy Zehnder. Począwszy od 1930 roku Grupa Zehnder stała się przedsiębiorstwem aktywnym na światowych rynkach. Od początku 21 stulecia przekształcono działalność ze zorientowanej na produkcję pełnej palety znakomitych grzejników na profil kompleksowego dostawcy rozwiązań dla doskonałego jakościowo, optymalnego i komfortowego klimatu wnętrz. Obejmują one obecnie także systemy ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego (promienniki), systemy rekuperacji z odzyskiem ciepła oraz filtracji powietrza.

Wiodąca pozycja rynkowa

Grupa Zehnder zajmuje wiodącą pozycję we wszystkich segmentach rynku, w których jest aktywna.

Permanentnie rozwijamy nowe - zyskujące szerokie uznanie - produkty. Lista naszych nowości jest coraz dłuższa, stąd jesteśmy uznawani za lidera innowacji. Dysponujemy najlepiej wykwalifikowanym personelem, który w sposób rzeczowy i profesjonalny wspiera naszych klientów. Ponadto inwestujemy w utrzymanie naszych zakładów produkcyjnych na najwyższym poziomie zaawansowania technologicznego, stale unowocześniając park maszynowy i wyposażenie. Jesteśmy nastawieni na jakość, energooszczędność i ochronę środowiska

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje