Oferta pracy

Data Consulting Chapter Leader (Analizy/Data Governance)

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie spójnego rozwoju warstwy danych w hurtowni i data lake dedykowanej analitykom w biznesie, a rozwijanej w ramach niezależnych składów produktowych

  • Budowa i rozwój ekipy Data Consulting, mentoring

  • Analizy eksploracyjne na potrzeby biznesu

  • Rekomendacje dot. modelu danych, rekomendacje i priorytetyzacja prac nad warstwą danych pomiędzy składami produktowymi

  • Rekomendacje dot. automatyzacji analiz i raportowania

  • Rozwój i szkolenia użytkowników z zakresu danych dostępnych na warstwie semantycznej danych

  • Data Governance & Quality:

  • *Identyfikacja właścicieli biznesowych danych i ustalanie zasad współpracy, również na rynkach międzynarodowych

  • *Budowa i zarządzanie definicjami biznesowymi danych, certyfikacja danych

  • *Zaprojektowanie sposobu prezentacji warstwy danych dostosowanej do potrzeb operacyjnych w InPost

  • *Zapewnienie wraz ekipą Data Consulting ciągłego uzupełniania o integrowane dane

  • *Rekomendacje do składów dot. kontroli jakości danych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z zespołem analityków danych, konsultantów

  • Wykształcenie wyższe, idealnie z zakresu analityki biznesowej, inżynierii danych

  • Doświadczenie w pracy danymi na środowisku hurtownianym i data lake, preferowane doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, dostosowane do różnych szczebli organizacji (ekipy biznesowe, analitycy, inżynierowie danych, menedżerowie oraz Zarząd)

  • Umiejętność pracy z partnerami biznesowymi i zapewnienia odpowiedniego wsparcia przy analizach

  • Wiedza nt. dekompozycji problemów, drzew decyzyjnych, rekomendacji planów działań

  • Doświadczenie pracy w modelu scaled agile

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość GDPR

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

  • Znajomość PSD2 i zrozumienie potencjału dla analityki danych

  • Znajomość narzędzi i analizy grafów

  • Znajomość języka francuskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku

  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

W InPost analiza danych i uczenie maszynowe to centralny punkt w strategii rozwoju firmy. Jeżeli chcesz budować i rozwijać środowisko danych w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie, układać dane w bliskiej współpracy z jednostkami biznesowymi, analizować dane na rozwiązaniach chmurowych, łączyć analitykę z pragmatycznym podejściem do data governance – to jest miejsce dla Ciebie. Jeżeli ponadto lubisz eksperymentować, pracować w dynamicznym i rozwijającym się zespole – dołącz do #InPostTeam i #dataunlockers.

Przewiń do profilu firmy