Oferta pracy

Data Engineer

Wakacje.pl

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • PostgreSQL

  • Python

  • R

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur (PL/SQL, MS SQL, PostgreSQL),

  • Tworzenie przepływów danych między hurtowniami danych (Microsoft SQL Server, BigQuery),

  • Rozwój i utrzymanie środowiska raportowego Business Intelligence (Power BI, R-Shiny),

  • Dekompozycja danych i innych elementów procesu na czynniki przyczynowe,

  • Dostarczanie danych pochodzących z różnych systemów bazodanowych na potrzeby różnych obszarów firmy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność logicznego, krytycznego, samodzielnego, kreatywnego i analitycznego myślenia,

  • Bardzo dobra znajomość MS SQL lub PostgreSQL poparta praktyką,

  • Dobra znajomość szeroko pojętej tematyki Hurtowni Danych i BI popartą wiedzą praktyczną,

  • Doświadczenie i praktyka w zarządzaniu danymi, weryfikacji jakości danych/zarządzaniu danymi, wizualizacji danych, integracji danych,

  • Znajomość języka R lub Python,

  • Umiejętność tworzenia API będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15),

  • Dajemy dużą możliwość rozwoju nie tylko przez wyjazdy na konferencje, ale też możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów,

  • Realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe, możliwość podejmowania inicjatyw i wdrażania swoich pomysłów w życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z Managerem i pracownikiem HR

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów.

Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI- szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy