Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Data Engineer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: MB/I/GCN/PCS/BIGDATA/MK4604

    To musisz umieć:

    • Docker / Kubernetes / Openshift
    • Spark
    • Umięjętność programowania w językach Python lub Scala

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Wiedza na temat baz danych SQL/NOSQL
    • Praktyczne doświadczenie w zakresie data engineering (ETL)
    • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi systemami klastrowymi zarówno dla przetwarzania wsadowego jak i związanego ze streamingiem danych
    • Deployment i provisioning kontentenerów z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji (technologie: Docker, Kubernetes, Ansible, Openshift, CI/CD)
    • Umiejętności radzenia sobie w Bashu i w zadaniach administracyjnych w systemie Linux
    • Doświadczenie w tematach związanych z bezpieczeństwem i autentykacją/autoryzacją (LDAP / Kerberos / PAM)
    • Umiejętności w innych językach programowania (Ruby, Groovy, Java, C++, Go, …)

    Jak pracujemy

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    85%
      - Rozwój

    15%
      - Utrzymanie

    Pozostałe wymagania

    • Wykształcenie wyższe preferowany profil informatyczny lub pokrewny
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Duch pracy zespołowej
    • Otwartość na poznawanie nowych technologii
    • Zaangażowanie i komunikatywność
    • Energia i skuteczność
    • Odpowiedzialność
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoja rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym /MB/I/GCN/PCS/BIGDATA/MK4604 w temacie e-maila) za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę ING Business Shared Services B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach  (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.