Oferta pracy

Data Engineer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 70014 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 10016 900 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

  • NoSQL

Mile widziane

  • AWS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

We are looking for a Data Engineer to a growing international initiative to unleash the power of data and technology. We are developing next generation cloud-native enterprise platform providing content understanding and content intelligence services for publishing and eCommerce. Currently, we are about to embark on a new Data Management-related project at the intersection of AI and Data Mapping.

Today you can join us and change the way how clients from the media industry operate. Together we will boost publishing to a new era. For more information what we do check: https://tech.ringieraxelspringer.com/blog/

Nasze wymagania

  • Experience with business intelligence toolset (ie. Tableau)

  • Working knowledge of Python

  • Proficiency in building data pipelines (ie. Airflow)

  • Strong SQL/NoSQL skills to handle large data sets transformations

  • SOLID principles, Clean Code practices

  • Familiarity of cloud computing on AWS (S3, Athena, EMR, Redshift, etc)

  • Experience with online and offline data processing tools and technologies

  • Openness to new technologies and languages (ie. JVM based languages)

  • Working knowledge of Agile approach and DevOps practices

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • big data developer
  • data scientist
  • programista testów automatycznych

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy