Data Engineer

eSky.pl S.A.

14 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Google Cloud Platform

  • Apache Airflow

  • Grafana

  • MongoDB

  • PostgreSQL

  • SQL Server

Mile widziane

  • C#

  • PHP

System operacyjny

O projekcie

Interesujesz się Data Engineeringiem? Aktualnie poszukujemy do nowo powstałego teamu osoby, która pomoże nam w rozwoju tej dziedziny. Jako członek/członkini zespołu będziesz miał(a) okazję współtworzyć architekturę procesów zasilających eSky w dane.

W celu organizacji pracy posługujemy się elementami metodyki Agile. Do monitoringu dostępności naszych rozwiązań używamy Grafany. Na codzień korzystamy z Pythona, Apache Airflow oraz usług chmurowych Google Cloud Platform, integrujemy dane z różnorakich źródeł (REST, bazy NoSQL, bazy relacyjne, (S)FTP i nie tylko) i umieszczamy je w naszej hurtowni danych BigQuery.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie procesów związanych z zasilaniem i gromadzeniem danych w hurtowni BigQuery;

  • Oczekujemy również, że zadbasz o jakość i spójność danych;

  • Korzystając z Pythona oraz SQL będziesz również programował(a) i konfigurował(a) mechanizmy ETL do zasilania hurtowni danych;

  • Twoim zadaniem będzie także współpraca z właścicielami źródeł danych oraz ich konsumentami w celu wypracowania właściwych praktyk zasilania hurtowni, zachowania spójności danych i ich jakości oraz metod korzystania;

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizowania i rozumienia domeny biznesowej problemów oraz przełożenia domeny biznesowej na model danych;

  • Bardzo dobra znajomość Pythona oraz SQL

  • Znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją (Docker)

  • Znajomość narzędzi do procesów ETL/ELT (np. Apache Airflow)

  • Znajomość zagadnień związanych z usługami chmurowymi (idealnie Google Cloud Platform)

  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z data mining, data science, machine learning będzie atutem

To oferujemy

  • Oferujemy wynagrodzenie uzależnione od Twojej wiedzy i doświadczenia – od 12000 do 19000 PLN netto miesięcznie na B2B.

  • Elastyczna i stabilna forma zatrudnienia – B2B lub umowa o pracę.

  • Pracę w Dziale IT w komórce Data Engineering;

  • Bliską współpracę z developerami, business ownerami oraz zespołem analitycznym;

  • Przyjazne i otwarte otoczenie do doskonalenia pracy, aby uzyskiwać lepsze jej efekty

  • Benefity w systemie kafeteryjnym – m.in. karta Multisport bilety do kina, kody rabatowe w sklepach, możliwość

  • skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Stack technologiczny:

  • Python

  • Google Cloud Platform (BigQuery, Kubernetes Engine, Pub/Sub, Compute Engine, DataPrep, Dataflow, Cloud Functions, Cloud Run, Cloud Storage)

  • Grafana

  • MongoDB

  • Postgres

Jesteśmy największym internetowym biurem podróży travel-tech w Europie Środkowej i drugim w regionie LATAM. Pomagamy naszym klientom poprzez podróże realizować ich życiowe pasje i marzenia. Inspirujemy każdego dnia, by odkrywać świat, jego znane i nieznane zakątki, tajniki kuchni oLubisz szukać dziur w systemach i aplikacjach webowych? Chcesz podjąć aktywną walkę z zagrożeniami i atakami sieciowymi?

Rozumiesz tematykę bezpieczeństwa IT i chcesz się nią dzielić? Doskonale! Właśnie poszukujemy do naszego zespołu osoby, która pomoże zapewnić bezpieczeństwo systemów, które tworzą nasi developerzy, a dzięki którym klienci z całego świata znajdują najciekawsze kierunki podróży.

Jako członek teamu będziesz wspierał nasze zespoły developerskie kształtując funkcje bezpieczeństwa naszego oprogramowania. Będziesz miał swój wkład w całym cyklu rozwoju naszych systemów – od pomysłów, przez ustalenia technicznych wymogów, poprzez (pen)testy aż do wdrożenia.

Z pewnością zainteresują cię wewnętrzne projekty pentesterskie, w których będziesz mógł wykazać się umiejętnością identyfikacji błędów i podatności. Korzystając z najnowszych rozwiązań jak WAF Akamai, zadbamy o bezpieczeństwo systemów i klientów eSky.

raz różnych kultur.

Przewiń do profilu firmy