Oferta pracy

Data Engineer

Booksy International Sp. z o.o.

14 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ważna 11 godzin
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PosgreSQL

  • Relacyjne bazy danych

  • Apache Airflow

  • Python

Mile widziane

  • Django

  • REST API

  • GCP/AWS

O projekcie

Obecnie poszukujemy Data Engineer, dla którego ważny jest rozwój i świetna atmosfera w pracy oraz możliwość stworzenia produktu ułatwiającego życie użytkownikom.

Twój zakres obowiązków

  • Integracja danych oraz przygotowanie ich do analizy.

  • Tworzenie, utrzymanie i monitorowanie pipelinów pod kątem pozyskiwania i przetwarzania danych, zapewniając jednocześnie niezawodność, jakość i wydajność danych.

  • Bieżąca współpraca z zespołami BI i Machine Learning.

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 lata komercyjnego doświadczenia pracy jako Data Engineer.

  • Potrafisz tworzyć data pipeline'y do zasilania danych (batch/streaming).

  • Pracujesz w Pythonie.

  • Masz doświadczenie w pracy z Apache Airflow.

  • Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych.

  • Znasz dobre praktyki tworzenia oprogramowania i hurtowni danych.

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2.

  • Nie boisz się doprecyzować wymagań i umiesz zasugerować ciekawe rozwiązania.

  • Masz doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi (GCP/AWS).

  • Projektujesz REST API.

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich doświadczeń 14 000 - 18 000 netto B2B.

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała).

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • english language classes

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie techniczne

3

Nasza decyzja

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje