Logo Pracuj.pl

Data Engineer (Oracle)

BitPeak Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu tworzącego nowoczesne rozwiązania analityczne dla firm działających w Polsce i na całym świecie. Będzie miała możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz kontakt z najnowszymi technologiami z obszaru DataOps.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z transformacjami danych i procesami ETL
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Wiedza o zagadnieniach Hurtowni Danych, Business Intelligence oraz przetwarzania danych
  • Doświadczenia w administracji i zarządzaniu bazą danych Oracle
  • Podejścia „can do”, nastawienie na znajdywanie rozwiązań oraz umiejętność krytycznego myślenia
  • Znajomości systemu operacyjnego Linux
  • Ciągła chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i nauki nowych technologii

Mile widziane

  • Administracja środowiskami Oracle Data Integrator oraz Oracle Business Intelligence
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence, Teams, Git/Bitbucket
  • Znajomość zagadnień CI/CD i doświadczenie w ich konfiguracji

To oferujemy

  • Pomoc w zdobywaniu wiedzy, refundację kosztów zdanych certyfikatów
  • Różnorodność zadań
  • Unikalną możliwość pracy na Oracle Analytics Cloud
  • Biuro w centrum Łodzi
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • przyjazną atmosferę

BitPeak Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem praktyków specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań w obszarach Big Data, Data Science, Machine Learning, Self-Service BI oraz Data Warehousing. Nasze działania koncentrują się w obszarze analizy i przywidywań zachowań klientów (customer journey), silników rekomendacyjnych, zwiększenia sprzedaży, optymalizacji procesów biznesowych, detekcji anomalii oraz świadczenia usług w domenie Data Analytics.

Data Engineer (Oracle), Warszawa