Data Engineer

AuchanO firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • python

  • Java

  • SQL

Mile widziane

  • Azure SQL

  • Google Cloud Platform

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i wdrażanie koncepcji Big Data w środowisku Cloud.

  • Modelowanie i zarządzanie danymi (EDM) we współpracy z Architektem.

  • Wdrażanie międzynarodowych projektów w obszarze Data.

  • Analiza i integracja danych pochodzących z różnych źródeł.

  • Przygotowywanie repozytoriów danych dla raportów lub rozwiązań aplikacyjnych.

  • Projektowanie, budowanie, automatyzacja i koordynacja przepływów danych (ETL).

  • Inwentaryzacja i dokumentacja danych w organizacji.

  • Utrzymanie sprawności ekosystemu rozwiązań BigData.

  • Wdrażanie i zarządzanie procesami Data Quality.

  • Wdrażanie i rozwijanie Cloud & Data Governance.

  • Wspieranie projektów Data Science.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze technologii IT.

  • Praktyczna znajomość Big Data oraz Cloud Data Warehouse.

  • Umiejętności deweloperskie (Python, Java).

  • Znajomość rozwiązań chmurowych Google Cloud Platform i Azure.

  • Umiejętności analityczne oraz dobra znajomość SQL i Google BigQuery.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Otwartość na nowe technologie i rozwiązania.

  • Wytrwałość i konsekwencja we własnym rozwoju.

  • Zaangażowanie i łatwość komunikacji.

  • Odpowiedzialność za powierzony obszar.

  • Znajomość języka angielskiego (min. B2).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura jest oparta na pasji do dobrego jedzenia i produktów godnych zaufania.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w zakresie planowania, wdrażania, optymalizacji i monitorowania procesów.

  • Umożliwimy Ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet opieki medycznej

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • karta Multisport

  • Super Rabat

  • dofinansowanie do posiłków