Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data engineer

Sonalake sp. z o.o.O firmie

  • plac Andersa 5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 10 lip 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sonalake sp. z o.o.

plac Andersa 5

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Python

  • Apache Spark

  • Parquet

  • Avro

  • AWS S3

  • AWS Glue

  • AWS Lambda

  • DynamoDB

  • SQL

  • Tableau

  • Looker

  • Metabase

  • Jenkins

  • Docker

  • Git

O projekcie

Cześć! 👋

Miło nam Cię poznać! Szanujemy Twój czas, dlatego na początek przedstawimy Ci te sprawy, które pomogą Ci ocenić, czy nasza oferta jest tym, czego szukasz. Mamy nadzieję, że tak właśnie jest!

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie dużych ilości danych (np. clickstream)

  • Wizualizacja zagregowanych danych wg potrzeb klienta

  • Używanie odpowiednich narzędzi dla optymalnego rozwiązania problemu

  • Projektowanie procesów zbierania i przetwarzania danych pochodzących z różnych źródeł, np. aplikacje mobilne, strony internetowe, itp.

  • Zbieranie informacji od klientów na temat ich potrzeb dotyczących data analytics

  • Współpraca z deweloperami oraz projektowanie i budowanie aplikacji w obszarze big data

  • Dbanie o standardy pracy i ulepszanie je, poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi i usprawnianie procesów

Nasze wymagania

Techstack:

- Java lub Python (głównie do pisania skryptów)

- Apache Spark, Parquet, Avro, AWS S3

- AWS Glue, AWS Lambda, DynamoDB

- Relacyjne i nierelacyjne bazy danych, SQL

- Tableau, Looker, Metabase

- Jenkins, Docker, Git

Szukamy osoby, która:

- Posiada wykształcenie w obszarze IT lub pokrewne

- Ma minimum 4 lata doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania

- Lubi i ma za sobą pierwsze doświadczenie z przetwarzaniem danych i budowaniem pipelinów

- Zna narzędzia AWSowe (np. S3, Glue)

- Swobodnie komunikuje się w języku angielskim

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

Naszą najważniejszą wartością jest dzielenie się wiedzą, dlatego uczestniczymy w konferencjach, meet-upach, mamy swoje wewnętrzne talki, podczas których wymieniamy się doświadczeniem. Dlatego też zapewniamy 3000 zł na rozwój (rocznie na osobę), do wykorzystania na książki, kursy, certyfikaty, konferencje itp.

W większości projektów pracujemy w Scrumie, w międzynarodowych zespołach - poza osobami z Polski, możesz współpracować z osobami mieszkającymi w Irlandii i na Słowacji. Ze swojej strony zapewniamy lekcje angielskiego (1 godzinę w tygodniu), jeśli czujesz, że chcesz podszlifować język.

Mam też silną ekipę sportową, czekamy na wznowienie biznesowej ligi piłkarskiej, jeździmy na wycieczki rowerowe i kręcimy kilometry na cele charytatywne. Dlatego też zapewniamy dofinansowanie na kartę multisport. A w razie kontuzji Medicover lub LuxMed pomogą Ci w regeneracji.

Jak już mowa o regeneracji, to wyznajemy zasadę, że ,,regeneracja to część treningu”, dlatego work-life-balance nie jest u nas pustym sloganem. Zapewniamy elastyczne godziny pracy oraz stabilność, która pozwala odciążyć głowę i skupić się na tym, co najważniejsze!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy firmą irlandzko-polską, która dobrą jakość kodu ma wpisane w swoim DNA. Dla naszych klientów jesteśmy partnerami - doradzamy w zakresie wyboru technologii, odpowiednich narzędzi, optymalizujemy i projektujemy rozwiązania dedykowane dla nich. Swoje biura mamy w Poznaniu, Dublinie i Bratysławie.

www.sonalake.com

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Nie wahaj się ani chwili i aplikuj! ⬇⬇⬇