Oferta pracy

Data engineer

Santander Bank PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Power BI

  • UX/UI

  • VBA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie baz danych pod potrzeby biznesowe

  • automatyzacja procesów i zasileń

  • przygotowywanie raportów i prezentacji biznesowych

  • analizy związane z szeroko rozumianym ryzykiem kredytowym w tym np. procesy kredytowe, procesy odzysku, monitorowanie portfela

  • współpraca z wieloma jednostkami w Banku w ramach projektów oraz wdrażania nowych rozwiązań dla klientów Santander Bank Polska

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie matematyki, informatyki, ekonometrii, statystyki lub podobnych dziedzin

  • posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z analizą danych, mile widziane doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego

  • masz wysokie zdolności analityczne, potrafisz generować i analizować dane, wyciągać wnioski i przedstawiać własne rekomendacje

  • znasz bardzo dobrze język SQL i potrafisz go wykorzystać w praktyce

  • znasz narzędzia raportowe np. Power BI i rozumiesz podstawy UX/UI

  • potrafisz optymalizować swoją pracę wykorzystując dostępne technologie

  • bardzo dobrze posługujesz się programem MS Excel, również z wykorzystaniem VBA

  • masz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji oraz potrafisz współpracować w zespole

  • jesteś kreatywny i proaktywny oraz dbasz o jakość wyników pracy

  • interesujesz się nowymi technologiami

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje,

  • prywatną opiekę zdrowotną,,

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje