Oferta pracy

Data Engineer (Spark)

BitPeak Sp. z o.o.

60,00140,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Spark / PySpark

  • Python

  • Scala

  • Azure

  • AWS

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu tworzącego nowoczesne rozwiązania procesowania danych dla firm w Polsce i zagranicą. Będzie miała możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i kontakt z najnowszymi technologiami przetwarzania danych (Big Data) w chmurach Azure i AWS.

Nasze wymagania

  • Gruntowna wiedza o zagadnieniach Hurtowni Danych, Business Intelligence, Big Data, ETL/ELT poparta minimum 3-letnim doświadczeniem pracy zawodowej w tych obszarach

  • Minimum roczne doświadczenie z Spark / PySpark

  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz przynajmniej jednego z języków: Python lub Scala

  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych w chmurach Azure i/lub AWS, m.in.: SQL Database, Synapse, Redshift, Aurora, Cosmos DB, DynamoDb

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1 lub ekwiwalentny)

  • Podejście „can do”, nastawienie na znajdywanie rozwiązań oraz umiejętność krytycznego myślenia

  • Elastyczność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za przydzielone zadania

  • Ciągła chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i nauki nowych technologii

Mile widziane

  • Databricks i/lub AWS Glue

  • Delta Lake, Structured Streaming

  • Jira, Confluence, Teams

  • Git/Bitbucket, Azure DevOps, AWS Code*

To oferujemy

  • Pracę w projektach dla międzynarodowych firm o globalnym zasięgu w małych, zwinnych zespołach (naszych BitPeak-owych zespołach — to nie jest body-leasing!)

  • Uczestnictwo w projektach end-to-end (od analizy po wdrożenie i dalszy rozwój)

  • Wsparcie w rozwoju kompetencji i zdobywaniu rozpoznawalnych certyfikatów technologicznych

  • Możliwość zmiany projektów bez potrzeby zmiany pracodawcy

  • Pracę na najnowszych rozwiązaniach w chmurach Azure i/lub AWS

  • Przyjazną atmosferę

  • Biuro w Warszawie, przy stacji Metro Słodowiec, oraz w Łodzi, przy Dworcu Łódź Fabryczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Jesteśmy zespołem praktyków specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań analitycznych, Business Intelligence oraz Big Data. Nasze działania koncentrują się w obszarze analizy zachowań klienta (customer journey),

zwiększenia sprzedaży, optymalizacji procesów biznesowych oraz detekcji anomalii.

Przewiń do profilu firmy