Logo Pracuj.pl

Data Engineer / SQL Developer

ITIS Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Oracle

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowych projektach klasy Enterprise
  • Projektowanie i budowa wysokowydajnych struktur danych OLTP/OLAP
  • Tworzenie warstw dostępu do danych (DAL)
  • Projektowanie i budowa mechanizmów integracyjnych w oparciu o narzędzia ETL
  • Budowa zaawansowanych mechanizmów analityczno-raportowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość Microsoft SQL Server (Analysis Services, Reporting Services, Integration Services, SQL Server Management Studio)
  • Umiejętność programowania w języku T-SQL
  • Dobra znajomość konceptów i wzorców dot. pracy z dużymi ilościami danych

Mile widziane

  • Znajomość C# i platformy .NET
  • Znajomość środowisk i narzędzi Oracle
  • Znajomość metodologii strojenia i optymalizacji baz danych
  • Znajomość konceptów i narzędzi z obszaru Machine Learning/Data Science

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach dla Klientów w Polsce i zagranicą
  • Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów
  • Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Udział w szkoleniach i konferencjach, certyfikaty Microsoft
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Premie projektowe
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

Data Engineer / SQL Developer, małopolskie