Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku aplikowania z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Engineer / SQL Developer

ITIS Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Oracle

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Praca w międzynarodowych projektach klasy Enterprise

  • Projektowanie i budowa wysokowydajnych struktur danych OLTP/OLAP

  • Tworzenie warstw dostępu do danych (DAL)

  • Projektowanie i budowa mechanizmów integracyjnych w oparciu o narzędzia ETL

  • Budowa zaawansowanych mechanizmów analityczno-raportowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość Microsoft SQL Server (Analysis Services, Reporting Services, Integration Services, SQL Server Management Studio)

  • Umiejętność programowania w języku T-SQL

  • Dobra znajomość konceptów i wzorców dot. pracy z dużymi ilościami danych

Mile widziane

  • Znajomość C# i platformy .NET

  • Znajomość środowisk i narzędzi Oracle

  • Znajomość metodologii strojenia i optymalizacji baz danych

  • Znajomość konceptów i narzędzi z obszaru Machine Learning/Data Science

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach dla Klientów w Polsce i zagranicą

  • Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów

  • Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)

  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Udział w szkoleniach i konferencjach, certyfikaty Microsoft

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Premie projektowe

  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy