Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Data Engineer w obszarze Ryzyka Kredytowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-10-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Ryzyka Kredytowego Klienta Detalicznego/Biuro Ryzyka Kredytowego Klienta Indywidualnego

    Nr ref. CEN/TO/39/2018

    Główne zadania:

    • Implementacja zaawansowanych metod / algorytmów wyceny ryzyka kredytowego,
    • Rozwój silników decyzyjnych dla procesów real-time,
    • Rozwój metod i narzędzi służących do pozyskania i przetwarzania danych,
    • Tworzenie procesów przetwarzania danych w trybie wsadowym i czasie rzeczywistym,
    • Optymalizacja architektury i procesów przetwarzania danych.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów preferowane kierunki: informatyka, statystyka, matematyka, fizyka, ekonometria, metody ilościowe lub pokrewne,
    • Doświadczenie w analizie i przetwarzaniu dużych zbiorów danych,
    • Dobra znajomość przynajmniej jednego z systemów używanych w przygotowywaniu danych analitycznych np. SAS (4GL, EG, DI) lub w projektowaniu ETL . Znajomość SPSS będzie dodatkowym atutem,
    • Dobra znajomość SQL,
    • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Udział w projekcie wdrożenia nowego systemu przetwarzania danych i oceny ryzyka,
    • Udział w wielu projektach dot. rozwoju oceny ryzyka kredytowego i optymalizacji procesów kredytowych,
    • Atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Profesjonalny system szkoleń.