Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Data Engineer

    Capgemini Polska

    • Warszawa

      Warszawa, mazowieckie
    • ważna jeszcze 21 dni
      do: 15 paź 2021
    • umowa o pracę, kontrakt B2B
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)
    • rekrutacja zdalna

    Technologie, których używamy

    Wymagane

    • SQL

    • Spark

    • Python

    • Azure

    • ETL

    • Hadoop

    • Power BI

    Twój zakres obowiązków

    • projektowanie i dostarczanie efektywnych modeli danych

    • projektowanie i utrzymywanie data pipelines

    • zapewnianie optymalizacji rozwiązań dla procesowania zapytań

    • bieżące korzystanie z narzędzi Power BI, SQL, Hive, Spark, Hadoop/Cloudera

    • identyfikacja i wdrażanie sposobów optymalizacji niezawodności danych poprzez ich automatyzację

    • regularne monitorowanie poziomu jakości danych oraz doradztwo w obszarze optymalizacji czyszczenia danych

    • rekomendacje w obszarze ustrukturyzowania danych oraz metodologii na potrzeby

    • transformacji danych t.j. Unified Consumer View i innych

    • bieżąca współpraca z zespołami technicznymi oraz biznesowymi

    Nasze wymagania

    • udokumentowane doświadczenie w obszarze pracy z danymi oraz z platformami big data, w tym z dużymi zbiorami danych, orientacja w technikach projektowania danych

    • praktyczna znajomości technologii: SQL, noSQL, Hive, Python, Azure, Power BI inne

    • mile widziana znajomość zagadnień CRM, web analytics, digital analytics

    • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne

    • doświadczenie we współpracy z przedstawicielami biznesu oraz międzynarodowymi zespołami

    • swobodna umiejętność komunikacji w języku polskim oraz angielskim

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • Access to courses e.g. Excel, VBA, RPA, Customer Care

    Capgemini is active in the area of insight & data, social and digital marketing in close collaboration with its clients.

    Przewiń do profilu firmy
    Tak się u nas pracuje