Data Engineer

umowa o pracę
13 80016 900 brutto / mies.
kontrakt B2B
18 90023 100 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 24 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Azure

  • Python

  • PostgreSQL

  • SQL

Mile widziane

  • Go

  • Cassandra

  • Redis

  • Google Cloud Platform

O projekcie

Celem projektu jest optymalizacja pracy oprogramowania do analizy danych pochodzących z branży gas&oil, jego integracji ze środowiskiem chmur publicznych (Google Cloud i Azure). Do wykonania jest szereg prac polegających na analizie dużych wolumenów danych. Ponadto projekt musi

przewidywać korelację danych z czujników (IoT) z danymi symulacyjnymi, algorytmami predykcji oraz danymi finansowymi tak, aby pozwolić na zarówno wysokopoziomowe wyciąganie wniosków biznesowych jak i eksplorację danych na niskim poziomie abstrakcji. Przewidujemy wiele pracy integracyjnej, inżynierii danych, inżynierii sztucznej inteligencji oraz inżynierii

oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

  • Integracja oprogramowania do analizy danych ze środowiskiem chmur publicznych

  • Analiza dużych wolumenów danych

  • Budowanie rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję

  • Projektowanie i wdrażanie procesów ETL

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Data Engineer

  • Dobra znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych

  • Dobra znajomość narzędzi do budowy data pipeline'ów (np. Apache Beam, Apache Airflow, Spark, NiFi)

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych (np. Hive, Snowflake)

  • Przynajmniej średnio zaawansowana znajomość baz danych wspierających

  • gromadzenie danych sensorycznych (np. HBase, ClickHouse, InfluxDB, Cassandra)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników