Oferta pracy

Data Engineer

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, tworzenie i rozwijanie oprogramowania informatycznego związanego z procesami ETL i hurtownią danych

  • współpraca w zakresie analizy i tworzenia modeli danych

  • wspieranie wdrażanego systemu od strony operacyjnej

  • testowanie oprogramowania i przygotowywanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • zaawansowana wiedza w zakresie SQL i tworzenia optymalnych zapytań

  • doświadczenie w przekładaniu wymagań biznesowych na technologiczne

  • dobra komunikacja w zespole

  • samodzielność, elastyczność i terminowość w trakcie wykonywania zadań

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i korzystanie z literatury specjalistycznej

Mile widziane

  • dodatkowo docenimy doświadczenie w pracy z hurtownią danych (preferowana technologia Teradata) i narzędziami ETL (preferowana platforma AbInitio) oraz wiedzę z zakresu produktów ubezpieczeniowych, rachunkowości i raportowania finansowego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.