Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej: https://www.capgemini.com/pl-pl/polityka-prywatnosci-hr/

Data Engineer (with Python)

Capgemini Software Solutions Center

Kolorowa 6

Grunwald

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • AWS

  • Azure Cosmos DB

Twój zakres obowiązków

  • będziesz projektować i programować aplikacje przetwarzające dane w czasie rzeczywistym (strumieniowo) i w dużych paczkach (batch processing);

  • przetwarzać duże zbiory danych w technologiach Cloud/Big Data;

  • implementować produkcyjnie rozwiązania w obszarze Data Science;

  • budować zaawansowane struktury CI/CD w publicznych chmurach takich jak AWS, Azure, GCP.

Nasze wymagania

  • posiadasz przynajmniej roczne komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku Python (lub Scala i jesteś otwarty/a na naukę języka Python) w projektach związanych z przetwarzaniem danych;

  • jesteś otwarty/a na poznawanie nowych technologii i współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin;

  • dobrze posługujesz się językiem angielskim lub/i niemieckim;

  • mile widziane będzie doświadczenie w technologiach typu Cloud – Azure, AWS, Google Cloud.

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;

  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;

  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Software Solutions Center we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku jest częścią Grupy Capgemini.

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Celem grupy jest wprowadzanie czołowych i innowacyjnych rozwiązań oraz udostępnianie klientom całej gamy możliwości cyfrowego świata, w oparciu o ponad 50-letnią tradycję i szeroką wiedzę branżową. Firma powstała w 1967 roku we Francji. Kierujemy się przekonaniem, że wartość biznesowa technologii pochodzi od ludzi i powinna im służyć. Jesteśmy wielokulturową organizacją, liczącą ponad

270 000 pracowników, zatrudnionych w 50 krajach.

Więcej o nas dowiesz się odwiedzając naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy