Oferta pracy

Data Engineer with SAS (Risk Hub)

ING Tech PolandO firmie

Rekrutacja zdalna

ING Tech Poland

Zajęcza 4

Warszawa

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Chcesz zająć się projektowaniem i budowaniem struktur danych (marts, ABT) do modelowania ryzyka lub zbudować aplikację do automatyzacji i standaryzacji monitorowania i walidacji modelu ryzyka
  • Masz doświadczenie w pracy z programowaniem SAS i 4GL
  • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy z bazami danych lub procesami ETL
  • Bardzo dobrze znasz SQL
  • Masz wyższe wykształcenie (najlepiej informatyczne)
  • Jesteś doskonałym team player, cechuje Cię wytrwałość, zorientowanie na usługi, zorientowanie na klienta, chęć do nauki
  • Czujesz osobistą odpowiedzialność za jakość swojej aplikacji i jej niezawodność oraz współpracujesz ze swoimi kolegami z Twojego zespołu
  • Chciałbyś pracować w międzynarodowym środowisku skoncentrowanym na kreatywności i nowoczesności
  • Znasz angielski na wysokim poziomi

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość języków Python i R
  • Znajomość Oracle i PL / SQL
  • Projektowanie modelu danych i analizę biznesową
  • Doświadczenie w pracy z modelowaniem ryzyka kredytowego i rynkowego (PD, LGD, EAD, MSSF9, IRRBB)
  • Doświadczenie bankowe
  • Doświadczenie z narzędziami ETL (SAS Data Integration Studio, IBM Data Stage, Informatica lub podobny)
  • Doświadczenie w modelowaniu i uczeniu maszynowym
  • Znajomość Agile / Scrum
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Ciągłe skupienie na standaryzacji i doskonaleniu procesów

Zakres obowiązków

60%
  - Rozwijanie procesów oraz modelidanych

10%
  - Tworzenie dokumentacji

10%
  - Wsparcie dla operacji

20%
  - Analiza danych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy