Oferta pracy

Data Engineer

Unity GroupO firmie

70110 netto (+ VAT) / godz.
  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań dotyczących danych – konsulting z klientami to codzienność, również w języku angielskim (oczekujemy poziomu minimum B2+)

  • Asysta przy projektowaniu i wdrażaniu platform danych

  • Wdrażanie różnego rodzaju hurtowni danych oraz data lake

  • Modelowanie danych dla odbiorców z zespołu jak i poza niego

  • Implementacja procesów ETL oraz ELT

  • Automatyzacja i orkiestracja codziennych zadań dotyczących danych oraz procesów Machine Learning

  • Wsparcie innych członków zespołu

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołowych oraz z klientem

Nasze wymagania

  • Komercyjne doświadczenie data engineeringu

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z Amazon Web Services lub innymi rozwiązaniami chmurowymi (Azure lub Google - byłoby jeszcze lepiej!)

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Tematy i technologie, którymi się zajmujemy- nie musisz ich wszystkich znać, grunt żebyś wiedział czemu są na tej liście:

  • Języki programowania (Python, Kotlin, Scala)

  • Orkiestracja danymi (Airflow, Luigi, Argo, Prefect, AWS Step Functions)

  • Procesy ETL (Spark, AWS Glue, Beam, Talend, )

  • Query Engines (Amazon Athena, Presto, Impala, Azure Data Lake Analytics, Azure Synapse)

  • Hurtownie danych (Amazon Redshift, Snowflake)

  • Date Lake (Amazon S3, AWS Lake Formation, Hadoop)

  • Dane strumieniowe (Amazon Kinesis, Kafka, Flink, Microsoft Event Hubs)

  • Bazy NoSQL (Amazon DynamoDB, HBase, Google BigQuery, Cassandra, MongoDB, Druid, Azure Cosmos DB)

  • Bazy SQL (PostgreSQL, MariaDB, MySQL, Oracle, MS SQL Server)

  • Machine Learning (Spark MLlib, H2O.ai, scikit-learn, Amazon SageMaker, Amazon Forecast, Amazon Personalize)

  • "Platformy danych/ML" (Databricks, Cloudera, EMR, HDInsight, MLflow)

  • Kontenery (Docker, AWS ECS, Kubernetes, Azure Kubernetes Services)

  • Infrastructure as Code (Terraform, AWS CloudFormation, AWS CDK, Azure Kubernetes Services, Azure Resource Templates,)

  • Inne narzędzia chmurowe (API Gateway, serverless, Cognito, IAM, ActiveDirectory, Microsoft365)

  • Formaty danych (Avro, Parquet, Protobuf, ORC, CSV, JSON)