Oferta pracy

Data Information Analyst

Citi HandlowyO firmie

Rekrutacja zdalna

Citi Handlowy

Romualda Traugutta 7/9

Warszawa

Data Information AnalystNumer ref.: Miejsce Pracy: Warszawa lub Łódź

Data Information Analyst dołączy do Departamentu Zarządzania Decyzjami Biznesowymi, który jest częścią Banku Detalicznego. Rolą Departamentu jest wdrażanie decyzji oraz rozwiązań biznesowych opartych na danych oraz analityce w ramach bankowości detalicznej. Zadaniem jednostki jest także tworzenie kluczowych ram analitycznych i wykorzystanie najlepszych praktyk z globalnych rozwiązań, aby stymulować wzrost finansowy oraz zaangażowanie klientów. Zespół jest odpowiedzialny za raportowanie zarządcze i odgrywa kluczową rolę w integracji decyzji biznesowych opartych na danych.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie bieżącego raportowania bazującego na hurtowni danych oraz innych źródłach danych;
  • Optymalizacja i rozwój istniejących procesów w oparciu o najlepsze praktyki;
  • Przygotowywanie nowych procesów i raportów;
  • Analiza wymagań klientów biznesowych w zakresie nowych i istniejących raportów;
  • Przygotowywanie analiz biznesowych;
  • DWH - aktywny udział w jej rozwijaniu i utrzymaniu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych i tworzeniu analiz biznesowych;
  • Bardzo dobra znajomość SQL;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Atutem będzie znajomość środowiska Big Data, SAS, Python;
  • Znajomość Tableu mile widziana;
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i umiejętność wyciągania wniosków;
  • Samodzielność oraz umiejętność działania pod presją czasu.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Pracę w unikalnym środowisku narzędziowym data warehouse i business intelligence;
  • Współpracę z senior managementem;
  • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań zawodowych
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w Banku z wieloletnią tradycją i o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie);
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Rola Data Information Analyst jest usytuowana w Banku Handlowym S.A. w Warszawie:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy