Oferta pracy

Data IT Analyst (Tableau)

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Tableau

  • Oracle

  • MSSQL

Twój zakres obowiązków

  • udział w inicjatywach projektowych realizowanych w obszarze CRM, w szczególności w definiowaniu wymagań biznesowych w zakresie raportowania;

  • tworzenie i utrzymywanie raportów wg zapotrzebowania użytkowników;

  • dbałość o czytelność i atrakcyjność graficzną dashboardów;

  • udział w zarządzaniu środowiskiem Tableau (uprawnienia, organizacja przetwarzań, rozwiązywanie problemów użytkowników-odbiorców raportów);

  • optymalizacja i automatyzacja procesów raportowych;

  • udział w analizie danych zeskładowanych w hurtowniach danych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie informatycznej, firmie doradczej lub instytucji finansowej;

  • dobra znajomość SQL w pracy z relacyjnymi bazami danych (Oracle, MSSQL);

  • bardzo dobra znajomość narzędzi do wizualizacji danych - Tableau;

  • umiejętność analizy danych, oceny ich jakości;

  • znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • Praca w modelu hybrydowym lub 100% zdalnie;

  • Praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • Zgrany zespół;

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • system kafeteryjny

  • platforma wellbeingowa

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Przewiń do profilu firmy