Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Data Mining Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ALTIMI jest firmą outsourcingową, poszukującą specjalistów branży IT dla wielu polskich i międzynarodowych Klientów. Obecnie dla jednego z nich poszukujemy Specjalistów IT na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Udział w różnorodnych projektach Data Mining dla branży telekomunikacyjnej,
    • Współpraca z Klientem w celu zebrania wymagań i formułowanie zadania analityczne,
    • Prowadzenie statystycznej analizy danych, projektowanie, wdrażanie i utrzymanie modeli.

    OCZEKIWANIA

    • Wykształcenie na kierunku: Matematyka, Statystyka, Fizyka, Informatyka, lub w dziedzinie pokrewnej,
    • Minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu analiz ilościowych,
    • Dobra znajomość IBM SPSS Modeler, lub IBM SPSS Statistics lub R lub innego oprogramowania statystycznego,
    • Doświadczenie w efektywnej manipulacji danymi,
    • Doświadczenie w stosowaniu technik analitycznych,
    • Znajomość relacyjnych baz danych oraz dobra znajomość języka zapytań SQL,
    • Znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • Długofalową współpracę,
    • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Pracę w dużej międzynarodowej organizacji,
    • Udział w prestiżowych projektach,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV wyślij na adres: rekrutacja@altimi.com

    W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Altimi Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."