Oferta pracy

Data Quality Analyst

Booksy International Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • DAX

  • PowerBI

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i bieżąca kontrola spójności danych w dostarczanych raportach

  • Projektowanie procesów oraz przestrzeganie najlepszych praktyk

  • Prowadzenie ewidencji danych, śledzenie zmian oraz trendów w analizie jakości danych

  • Kontrola spójności definicji kluczowych wskaźników biznesowych

  • Współpraca z programistami baz danych w celu usprawnienia procesów gromadzenia i przechowywania danych

  • Budowanie raportów / zapytań o dane w celu identyfikowania problemów i wyjątków danych, a także czyszczenia danych

  • Identyfikowanie danych z pierwotnych lub wtórnych źródeł danych w celu budowania modeli analitycznych

  • Raportowanie danych i wyników analiz danych do kierownictwa w celu ułatwienia podejmowania decyzji biznesowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w przetwarzaniu, analizie danych

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat studiów – preferowane kierunki ścisłe, techniczne, informatyczne, metody ilościowe

  • Doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych

  • Praktyczna znajomość języka SQL

  • Umiejętność tworzenia zaawansowanych raportów w systemie Power BI (w tym znajomość języka DAX)

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

  • Wyjątkowe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 7 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne online

4

Decyzja

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :) Czekamy na Ciebie!

~ Zespół Booksy

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy