Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Reporting Assistant

E NET PRODUCTION sp. z o.o.O firmie

3 0004 500 brutto / mies.
  • Bracka 28a, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

E NET PRODUCTION sp. z o.o.

Bracka 28a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie danych do raportów od pracowników i z narzędzi w jakich pracujemy np. JIRA

  • Przygotowanie raportów na potrzeby zarządcze i operacyjne

  • Analiza i wizualizacja danych w narzędziach z rodziny MS Office

  • Prezentowanie wyników przeprowadzonych analiz

  • Optymalizacja procesów raportowania

Nasze wymagania

  • Swobodnie posługujesz się formułami, wykresami i tabelami przestawnymi w Excelu

  • Bardzo dobra znajomość Power Point

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych

  • Cechuje Cię terminowość, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Masz pozytywne nastawienie i lubisz uczyć się nowych rzeczy

  • Jesteś osobą komunikatywną i konsekwentną

  • Nie boisz się pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z innymi aplikacjami platformy Microsoft 365

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz ilościowych

  • Znajomość narzędzi takich jak JIRA, Xmind

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi elektroniczny obieg dokumentów

  • Zainteresowanie automatyzacją procesów raportowania

To oferujemy

  • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w firmie z branży IT

  • Współpraca ze specjalistami z branży e-commerce: Product Ownerzy, E-commerce System Consultanci, Project Menagerowie, Scrum Masterzy

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER, grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover SPORT),

  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem pracującym na co dzień w siedzibie ENP (obecnie zajęcia odbywają się online)

  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic (obecnie natomiast wszyscy pracujemy zdalnie do odwołania)

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli szukasz ciekawego miejsca pracy, chcesz rozpocząć lub kontynuować karierę w firmie z branży IT, interesuje Cię analiza danych, a Excel jest Twoim ulubionym narzędziem, to zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i odpowiedz na nie jak najszybciej – czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteśmy Polską firmą, która od ponad 15 lat buduje i rozwija jeden z największych autorskich systemów e-commerce. Każdego dnia, nasz produkt pomaga milionom użytkowników internetowych spełniać swoje marzenia zakupowe i sprawnie realizować zamówienia w sklepach internetowych takich marek, jak: Media Markt, Media Expert, Salony Agata, Sizeer, Timberland, Kler, CCC i wiele innych.

Tworzymy zgraną drużynę, która nieustannie się powiększa.

Przewiń do profilu firmy