Oferta pracy

Data & Sales Analytics Manager

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja procesów raportowania i sprzedaży

  • Tworzenie i rozwijanie istniejących narzędzi i systemów raportowania

  • Analizowanie wyników sprzedaży całej firmy jak i poszczególnych struktur sprzedażowych

  • Merytoryczne wsparcie zarządu w podejmowaniu kluczowych dla firmy decyzji

  • Poszukiwanie możliwości i rozwiązań sprzedażowych

  • Ścisła współpraca z działem IT, opierająca się na mapowaniu cyfrowej automatyzacji procesów raportowania i sprzedaży

  • Wspieranie działów sprzedaży, finansów i HR aby zapewnić najwyższej jakości obsługę klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia, nauki ścisłe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w roli analityka danych, finansach, marketingu

  • Biegłość w przeprowadzaniu analizy danych oraz stosowaniu niezbędnych do tego narzędzi

  • Praktyczna znajomości: Python, R, VBA, SQL, Power-B, MS Access, zaawansowane Excel i Power Pivot.

  • Praktyczna znajomość narzędzi CRM m.in. Salesforce.com i systemy ERP (najlepiej SAP)

Mile widziane

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Znajomość środowiska LabVIEW, TestStand,

  • Doświadczenie w projektowaniu elektronicznych układów elektronicznych,

  • Znajomość środowiska MS SQL.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku

  • Możliwość ewaluacji swoich umiejętności i realnego wypływu na rozwój swojej kariery

  • Współpraca z kluczowymi markami na świecie takimi jak: CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER znanymi z innowacyjności, wysokiej jakości i niezawodności

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP

  • Hybrydowy model pracy

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • Wsparcie aktywności sportowej

  • Wsparcie w zakresie nauki języka obcego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Nasz klient to lider wśród firm proponujących nowatorskie rozwiązania elektryczne. Organizację tworzy zespół ponad 9500 profesjonalistów, którzy generują innowacyjne rozwiązania dla kluczowych na rynku firm takich jak: CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacyjności, jakości i niezawodności produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, komercyjnym, mieszkaniowym, energetycznym i infrastrukturalnym. Do nowopowstałego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Data & Sales Analytics Manager.

Przewiń do profilu firmy