Oferta pracy

Data Scientist - AI ML IP/OT Network Analysis

ICSEC S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ICsec SA to spółka, która jest właścicielem produktów dla bezpieczeństwa sieci przemysłowych (OT). Nasz flagowy produkt to Scadvance klasy IDS. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.icsec.pl

Bardzo prosimy uważnie czytać opis i wymagania dotyczące tego stanowiska.

Opis stanowiska, zadania:

  • Tworzenie struktur danych i algorytmów ML/AI,
  • Dobieranie oraz prototypowanie modeli analitycznych do rozwiązywania problemów w czasie rzeczywistym jak również dla danych historycznych,
  • Opracowywanie oraz implementacja produkcyjnych modeli analitycznych oraz algorytmów ML i AI,
  • Współpraca z zespołem R&D odpowiadającym za implementację oraz optymalizację algorytmów ML i AI w kodzie oprogramowania.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w Analizie Danych,
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych (wizualizacja, ekstrakcja cech, tagowanie, obliczenia rozproszone),
  • Dobra znajomość Python wraz z bibliotekami ML/AI,
  • Doświadczenie w pracy z systemami Unix/Linux,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość teorii sieci komputerowych, modelu OSI, umiejętność programowania / analizy pakietów oraz znajomość narzędzi: Docker, Git, Bitbucket, Jira, Jenkins.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia pracy,
  • Szkolenia i certyfikaty technologiczne,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Dostęp do najnowszych technologii i udział w innowacyjnych projektach.

Więcej szczegółowych informacji przekażemy podczas spotkań rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy