Data Scientist (CRM/E-Commerce/Program Lojalnościowy)​

PKN ORLEN S.A.

Bielańska 12

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • R

  • Python

  • SAS Viya / Enterprise miner

Twój zakres obowiązków

  • Budowa modeli predykcyjnych i rekomendacyjnych zwiększających efektywność działań kampanijnych typu x-sell, anti-churn itp.

  • Organizacja procesu budowy modelu na każdym etapie, począwszy od przygotowania danych, poprzez wdrożenie, na monitorowaniu i odświeżaniu kończąc

  • Analiza jakości modeli oraz prezentacja ich wpływu na biznes

  • Współpraca z zespołami biznesowymi oraz technicznymi podczas budowy modeli

  • Wykonywanie analiz eksploracyjnych w celu identyfikacji nowych wzorców w danych i określanie na tej podstawie nowych potrzeb modelowych

  • Wsparcie działań kampanijnych poprzez rekomendacje dotyczące targetowania i segmentowania bazy klientów

  • Rozwój technik i narzędzi pozwalających na realizację powyższych zadań

  • Udział w opartym o nowe technologie projekcie, stwarzającym duże możliwości rozwoju w obszarze zaawansowanej analityki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: matematyka, statystyka, metody ilościowe

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z zaawansowanymi metodami statystycznymi, predykcyjnymi i data science, najchętniej w branży retail

  • Praktyczna znajomość języka SQL i/lub 4GL

  • Znajomość zagadnień związanych z eksploracyjną analizą danych

  • Innowacyjność i samodzielność w poszukiwaniu nowych sposobów wykorzystania danych

  • Znajomość praktycznego wykorzystania algorytmów machine learning

  • Praktyczna znajomość R i Python

  • Umiejętność budowy modeli predykcyjnych w środowisku SAS Viya / Enterprise Miner

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Nasze działania podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku.

Przewiń do profilu firmy