Oferta pracy

Data Scientist (CRM)

eobuwie.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działem CRM w zakresie zaawansowanych analiz i raportów;

  • Segmentacja i profilowanie klientów w oparciu o dostępne atrybuty pod konkretne kampanie marketingu bezpośredniego;

  • Prowadzenie bieżących analiz kondycji bazy klientów i subskrybentów dla Polski i rynków zagranicznych;

  • Automatyzowanie raportowania oraz procesów analitycznych w celu wspierania procesów biznesowych;

  • Współpraca z działami e-Commerce, Sprzedaży oraz Marketingu w zakresie planowania i rozliczania działań komunikacyjnych;

  • Rekomendacje optymalizacji efektywności prowadzonych działań marketingowych pod kątem danych i procesów analitycznych;

  • Wspieranie wdrożeń rozwiązań machine learning oraz zaawansowanej analityki (segmentacje, modelowanie predykcyjne, modelowanie real-time).

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zaawansowanej analityki;

  • Praktyczna wiedzę i zrozumienie relacyjnych baz danych w zakresie SQLa (preferowane swobodne posługiwanie się tSQL & Microsoft SQL Server);

  • Znajomość narzędzi i metod wykorzystywanych do analizy danych (np. Python, R) i wizualizacji (np. PowerBI, Tableau);

  • Samodzielność w działaniu, w tym ocenie pomysłów pod kątem możliwości i zasadności ich realizacji;

  • Umiejętność swobodnej komunikacji i współpracy na poziomie międzydziałowym / biznesowym;

  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o środowisko Microsoft Azure (Azure Data Factory/Azure Databricks, Azure Data Lake/Logic Apps/Power Apps) w obszarze CRM/w branży retail/e-Commerce.

To oferujemy

  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży;

  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną;

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, modivo.pl i CCC;

  • Program poleceń dla pracowników;

  • Swobodną atmosferę - mówimy do siebie ’na Ty’ i nie mamy dress code’u;

  • Pracę z mnóstwem ciekawych ludzi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Assessment Center

4

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy