Oferta pracy

Data Scientist (e-commerce)

sellectra GmbHO firmie

Rekrutacja zdalna

sellectra GmbH

Budynek B

Warszawa

sellectra jest oficjalnym dostawcą usług marketingowych i doradczych dla sprzedawców największej na świecie platformy e-commerce Amazon – „Amazon Service Provider”.

Miejsce pracy: Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa
Start: od zaraz

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która pasjonuje się obróbką i analizą danych, a do swojej pracy wykorzystuje Pythona.

Stanowisko to jest w pełni samodzielne i oczekujemy, że pomysły na realizacje projektów wypłyną z Twojej strony. Jesteśmy Startupem, wspieramy nowe rozwiązania i zainteresujemy się każdym Twoim pomysłem!

Obowiązki:

  • Rozbudowa i koordynacja baz danych Big Query, obróbka i przetwarzanie danych
  • Tworzenie nowych i kontrola istniejących połączeń ze źródłem danych MWS API i Amazon Advertising API za pomocą narzędzi Google Cloud celem pobierania aktualnych danych
  • Zadania adhoc, realizowane za pomocą Python, np. tworzenie plików excelowych/csv o stałej strukturze na podstawie określonych danych
  • Praca z aplikacją webową, która jest oparta na Flasku, zbudowana w oparciu o Dash by Plotly i zaimplementowana na Google Cloud Compute Engine
  • Analiza danych sprzedażowych i marketingowych z platformy e-commerce Amazon
  • Rozwój analitycznych metod pomiaru efektywności działań marketingowych
  • Analiza czynników wpływających na sprzedaż
  • Tworzenie i rozwój narzędzi automatyzujących i usprawniających proces modelowania i analizy danych

Wymagania:

  • Posiadanie umiejętności pozwalających na całkowicie samodzielne realizowanie zadań opisanych powyżej
  • Bardzo dobra znajomość Python i SQL potwierdzona projektami i minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Google Cloud Platform
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Znajomość Qlik Sense
  • Doświadczenie w pracy z szeregami czasowymi (timeseries)
  • Doświadczenie w pracy z danymi sprzedażowymi e-commerce (Amazon, allegro, etc.)

Oferujemy:

  • Przyjazny, młody zespół i swobodną atmosferę pracy
  • Ambitne zadania i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej LUX-MED "Opieka Kompleksowa", pozwalający zadbać o zdrowie
  • Przerwę na lunch wliczoną w czas pracy
  • 8-godzinny dzień pracy bez nadgodzin, ponieważ szanujemy Twój czas wolny
  • 2 dodatkowe dni urlopu w roku
  • Możliwość pracy zdalnej w zależności od projektu

Bardzo prosimy o umieszczenie w wiadomości dołączanej do wysłanego CV informacji o:

  • oczekiwanym wynagrodzeniu
  • preferowanej formie zatrudnienia (umowa o pracę, B2B)
  • dniu, kiedy potencjalnie mógłbyś/ mogłabyś rozpocząć pracę (z perspektywy dnia aplikacji)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy