Oferta pracy

LPP S.A.

Data Scientist

LPP S.A.O firmie

  • Długie Ogrody 12, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LPP S.A.

Długie Ogrody 12

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • T-SQL

  • Pandas

  • scikit-learn

  • TensorFlow

  • Keras

Mile widziane

  • Azure

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu zaawansowanych modeli bazujących na metodach uczenia maszynowego

  • Przeprowadzanie eksploracyjnej analizy danych (EDA)

  • Wymiana wiedzy z innymi Data Scientistami

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Dogłębna wiedza statystyczna

  • Bardzo dobra znajomość pakietów: Scikit-Learn, Pandas, Tensorflow/Keras oraz umiejętność wykorzystywania rozwiązań zaimplementowanych w innych dostępnych pakietach języka Python

  • Biegłość w budowaniu predykcyjnych modeli analitycznych

  • Doświadczenie w pracy z hurtowniami danych w szczególności opartymi na SQLSerwerze

  • Około 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze Data Science, Machine Learning

Podział czasu pracy
70%

Rozwój

30%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • architekt
  • big data developer
  • data scientist
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Inspirujące środowisko pracy pełne naukowców, inżynierów i ekspertów dziedzinowych

  • Możliwość przejścia pełnej ścieżki od idei do komercjalizacji

  • Dostęp do nowych technologii i pracę w innowacyjnych projektach

  • Możliwość wzięcia udziału w konferencjach, hackathonach i szkoleniach

  • Pracę w metodyce SCRUM i dużą samodzielność działania

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Elastyczne formy współpracy: Umowa o Pracę lub kontrakt B2B w nowej Spółce Technologicznej LPP - Silky Coders

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

1 - wstępny wywiad telefoniczny

2

2 - rozmowa rekrutacyjna

3

3 - informacja zwrotna

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje