Oferta pracy

Data Scientist

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Pandas

  • scikit-learn

  • TensorFlow

  • Docker

  • GCP

O projekcie

Jakie obszary nas interesują?

• regresja i klasyfikacja

• przetwarzanie języka naturalnego i generowanie treści

• rozpoznawanie przedmiotów i twarzy na obrazach

• silniki rekomendacyjne

• praca z użyciem: Python, Pandas, Sci-kit learn, Tensorflow i Docker

Jeżeli są to umiejętności zbieżne z Twoimi zawodowymi pasjami, to mamy dla Ciebie ofertę.

Twój zakres obowiązków

  • przetwarzanie zbiorów danych dotyczących serwisów i zachowania ich użytkowników

  • identyfikacja obszarów wspierania automatyzacji procesów przedsiębiorstwa rozwiązaniami AI/ML

  • zalecanie optymalnych rozwiązań dla danej grupy problemów AI/ML

  • budowa i optymalizacja modeli regresyjnych i klasyfikacyjnych w języku Python

  • wspieranie tagowania artykułów, zdjęć oraz ich polecania użytkownikom rozwiązaniami AI/ML

  • współpraca z inżynierami danych i architektami przy budowie produkcyjnych pipelineów

  • produkcjonalizacja wytworzonych rozwiązań w środowisku K8S

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w języku Python, z naciskiem na zastosowania w data science, w tym operacjonalizację modeli

  • kompetencje z zakresu uczenia maszynowego

  • pomysłowość, inicjatywa i wola nauki oraz eksperymentowania z użyciem ogólnodostępnych dokumentacji, literatury i kursów

  • komunikatywność pozwalająca na swobodne prezentowanie wyników swojej pracy

  • znajomość języka angielskiego

  • historia pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków

Mile widziane

  • doświadczenie w NLP (Gensim, HerBert), rozpoznawaniu obrazów (CLIP, YOLOv3) i prognozowania szeregów czasowych

  • doświadczenie w pobieraniu danych z Hive / Big Query

  • umiejętność przetwarzania dużych zbiorów danych z użyciem Spark lub Beam

  • udokumentowane uczestnictwo w rywalizacjach Kaggle

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • big data developer
  • data scientist
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ponad 100-osobową zgraną społeczność

  • przyjazną, luźną atmosferę pracy

  • nieustanny rozwój swoich umiejętności

  • ambitne i ciekawe zadania do wykonywania

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jesteśmy liderem w kategoriach Informacje i publicystyka oraz Informacje lokalne i regionalne. Nasze serwisy internetowe odwiedza ok. 17,2 mln realnych użytkowników. Znasz nas pod takimi markami, jak polskatimes.pl, gazetapomorska.pl, dziennikbaltycki.pl, dziennikzachodni.pl, dzienniklodzki.pl, gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl oraz wiele innych.

Środowisko, na którym pracujemy, liczy 50 mln linii kodu. Pracujemy zwinnie - średnio, co pół godziny wdrażamy zmianę w naszym środowisku produkcyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.