Oferta pracy

Data Scientist

PushPushGo sp. z o.o.O firmie

  • Ostatnia 1C
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PushPushGo sp. z o.o.

Ostatnia 1C

Kraków

Twoje zadania:

  • bycie proaktywnym w kwestii analityki - częściowo będziesz tworzył(a) ten dział;
  • analizowanie danych pod kątem biznesowym oraz formułowanie na ich podstawie wniosków i rekomendacji dla nas oraz naszych klientów;
  • poszukiwanie zewnętrznych źródeł danych, które mogłyby wspomóc nasze analizy;
  • współtworzenie nowych narzędzi do analityki biznesowej, raportowania i analizowania danych;

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego wyciągania wniosków;
  • umiejętność samoorganizacji;
  • umiejętność wykonywania dashboardów Metabase/PowerBI (mile widziana znajomość R Shiny);
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy dużej ilości danych (20k req/s, 300GB mongo, 13TB daily traffic);
  • znajomość Pythona albo R;
  • doświadczenie w pracy z bazami danych (Aggregation Framework w MongoDB);
  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych;
  • doświadczenie w branży e-commerce, znajomość technologii internetowych;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i z profesjonalnym zespołem;
  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na rozwój organizacji;
  • podwyższenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;
  • wynagrodzenie pomiędzy 5 000 - 7 000 zł netto;
  • prywatne opieka zdrowotna (PZU Życie);

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy