Oferta pracy

Data Scientist – płatny staż

Billennium S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • R

Mile widziane

  • Github

  • SQL

  • Azure

  • NLP

O projekcie

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Staż w Billennium to nie tylko świetna okazja wykazania się i zdobycia nowych umiejętności, ale także doskonały start do przyszłej kariery! Podejmując z nami współpracę będziesz miał dostęp do zasobów wiedzy oraz możliwość uczenia się od najlepszych. Udostępnimy możliwość nabycia wielu umiejętności technicznych i interpersonalnych, stwarzając Tobie doskonałe warunki rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestniczenie w szkoleniach praktycznych oraz teoretycznych

  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych

  • Bliska współpraca z zespołem

  • Aktywne i samodzielne szukanie rozwiązań problemów w projekcie

  • Poznanie specyfiki pracy oraz realizacja powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Python lub R, znajomość podstawowa

  • Podstawowa matematyka (algebra liniowa, probabilistyka, podstawy statystyki)

  • Dobra znajomość angielskiego (min. B1/B2)

  • Otwarty umysł

  • Nastawienie na aktywne i samodzielne szukanie rozwiązań problemów, które pojawiają się w projekcie

  • Zainteresowanie tematyką Data Science

  • Przykłady kodu na Githubie

  • Znajomość SQL

  • Uczestnictwo w grupach o tematyce Python/R/Data Science

  • Doświadczenie z wizualizacją danych

  • Podstawowe doświadczenie w tematach ML

  • Podstawowe doświadczenie w pracy z chmurami (preferowany Azure)

  • Podstawowe doświadczenie w NLP

  • Podstawowe doświadczenie w wykorzystywaniu algorytmów służących do wykrywania anomalii

To oferujemy

  • Szerokie ścieżki rozwoju – techniczne, projektowe

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie

  • Szkolenia wstępne

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz karta Multisport

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego

  • Wyjątkowe imprezy firmowe oraz wyjścia integracyjne

  • Możliwość pracy w 100 % zdalnej

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy