Oferta pracy

Data Scientist/Senior Data Scientist

HUB HR O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • scikit-learn / LightGBM / PyTorch

O projekcie

Naszym Klientem jest firma branży FMCG, jedna z największych firm w segmencie produktów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zastosować swoją wiedzę ML do rozwiązywania rzeczywistych problemów – to może być oferta właśnie dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych posiadanych w organizacji

  • definicja zakresu projektów ML mających na celu monetyzację danych

  • rozwój prototypów i PoC (proof of Concept) dla poszczególnych inicjatyw

  • współpraca z dostawcą zewnętrznym w zakresie wytwarzania rozwiązań ML

  • nadzór nad implementacją i zapewnienie poprawnego działania wypracowanych rozwiązań

  • poszerzanie wiedzy o rozwiązaniach ML w ramach firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność i doświadczenie w zakresie stosowania uczenia maszynowego do rzeczywistych problemów,

  • dobrą znajomość algorytmów uczenia maszynowego,

  • doświadczenie w feature engineering i hyperparameter tuning,

  • doświadczenie w budowaniu modeli predykcyjnych,

  • praktyczną znajomość narzędzi uczenia maszynowego (np. Scikit-learn / LightGBM / PyTorch),

  • umiejętność dzielenia się wiedzą,

  • dobrą, praktyczną znajomość języka angielskiego (poziom B2)

Mile widziane

  • doświadczenie w korzystaniu z uczenia maszynowego w Big Data,

  • doświadczenie i wiedza z zakresu deep learning,

  • doświadczenie w wizualizacji danych.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • realny wpływ na transformację organizacji,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

HUB HR

W HUB HR wierzymy, że za sukcesem każdej organizacji stoją ludzie – to ich talent, zaangażowanie i pasja budują wielkość i znaczenie firm. Dlatego we wszystkich naszych działaniach to właśnie ludzie są w centrum naszej uwagi. Jako butik usług HR koncentrujemy się na Rekrutacji, HR Business Partneringu, Personal Brandingu oraz Employer Brandingu. Jesteśmy zespołem doświadczonych i rzetelnych praktyków ale przede wszystkim pasjonatów HR.

HUB HR jest częścią Sales and Marketing Global (Poland) Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy