Logo Pracuj.pl

Data Scientist w CRM (Modelowanie & Analizy)

Bank PekaoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • R

  • SAS

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój nowego środowiska CRM w drugim największym Banku w Polsce
  • Tworzenie modeli Deep Learning i Machine Learning w oparciu o wymagania biznesowe oraz dostępne dane (m.in. PtB, segmentacyjne, klasyfikacyjne, NLP)
  • Monitorowanie oraz optymalizację istniejących modeli
  • Analizy z wykorzystaniem zaawansowanych metod statystycznych, a także przedstawianie spostrzeżeń i wniosków oraz propozycje rekomendacji działań
  • Budowa ścieżek zachowań Klientów oraz detekcję nietypowych zdarzeń
  • Wzbogacanie danych bankowych danymi z zewnątrz
  • Praca w zespole agile

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (matematyka, metody ilościowe, ekonometria, informatyka, fizyka)
  • Posiadasz doświadczenie w budowie modeli ML
  • Znasz Python lub R, SAS
  • Potrafisz pracować na dużych wolumenach danych
  • Twoją mocną stroną są zaangażowanie, dobra organizacja pracy, kreatywność w wyszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych, a także umiejętność wyciągania wniosków
  • Jesteś otwarty/a na zmiany i chętnie wprowadzasz nowe rozwiązania/technologie do swojej pracy

Mile widziane

  • Znajomość środowiska SAS
  • Umiejętność wizualizacji danych, znajomość narzędzi BI
  • Umiejętność pobierania danych zewnętrznych (przez dostępne API, scraping)
  • Wiedza z obszaru ubezpieczeń, bankowości detalicznej i bankowości SME

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
30270

Data Scientist w CRM (Modelowanie & Analizy), Warszawa