Oferta pracy

Data Scientist w obszarze uczenia maszynowego

mBank

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie modeli ekonometrycznych (Python + SAP PA) prawdopodobieństwa zakupu produktów oraz innych zdarzeń dotyczących klientów detalicznych banku

  • Prowadzenie analiz i przygotowywanie raportów dotyczących klientów detalicznych banku oraz podsumowywanie wyników prowadzonych kampanii sprzedażowych oraz relacyjnych, wykorzystując do tego narzędzia statystyczne i bazy danych (język SQL/Oracle)

  • Analizowanie danych Klienta i rekomendowanie do wdrożenia nowych kampanii, zmian w procesach oraz nowych usług dla klientów

  • Rozwijanie oraz wdrażanie nowych narzędzi analitycznych na potrzeby lepszego zrozumienia klientów i ich potrzeb oraz do lepszego komunikowania się z nimi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana umiejętność wykorzystania pakietu Office (Excel / PowerPoint / Word)

  • Umiejętność wykorzystania języka Python na potrzeby analizy i modelowania danych

  • Umiejętność posługiwania się językiem SQL (MS SQL / ORACLE) na potrzeby wyciągania i analizy danych

  • Umiejętność współpracy i motywowania innych oraz pozytywnego wpływu na współpracujący zespół

  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania i cele

Mile widziane

  • Umiejętność wykorzystania SAP Predictive Analytics na potrzeby budowania modeli predykcyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Naszym celem jest wzmocnienie funkcji analityki danych i ich modelowanie dla procesów realizowanych w obszarze bankowości detalicznej.

Chcemy w jak największym stopniu poszerzać identyfikowanie potrzeb produktowych oraz usługowych klientów i najważniejszych momentów w ich życiu, tak aby komunikować się z nimi efektownie i efektywnie.

Nasz zespół dba o to, aby wszystkie dostępne dla nas dane pracowały na rzecz naszego klienta, a jego zadowolenie jest stawiane ponad wszystko.

Gwarantujemy, że w naszym zespole nie będziesz się nudzić. Jeśli poszukujesz ciągłej zmiany, aktywnego uczestnictwa w złożonych projektach, samodzielności oraz możliwości nauki – zapraszamy do współpracy.

Przewiń do profilu firmy